instagram

pondělí 31. října 2011

How to do it , when u do it yourself

Strašne milujem šikovných ľudí... sakra.. jasne, že im na jednej strane moc tú ich šikovnosť závidím! Na druhej strane ma takí ľudia ale nesmierne inšpirujú , vážim si ich, rada sa nimi obklopujem, obdivujem ich a myslím si, že nie je nič cennejšie, ako sa nechať od nich k nejakému výkonu občas nakopnúť tiež!

Vždy som bola na DIY, bohužial väčšinou v teoretickej rovine!
No myslím,že po včerajšom úspechu/ moja prvá vlastnoručne upečená bábovka!! :D/ sa zmôžem aj na iné vlastnoručne robené veci!

Strašne rada by som sa v najbližšej dobe dostala práve k tomuto kúsku!

GOLD PLATED SWEATER DRESS

 • Tento  "blogísek", na ktorý som v mojom DIY záchvate natrafila je  runwaydiy.com... Super je v tom, že čo sa vám páči na prehliadkových molach desne drahých designérov, si za pár drobných urobíte doma v obývačke na kolene, kým druhou rukou píšete seminárku do školy..hah

 •  Další DIY koncept je od dvoch kanadských sestier, ktoré majú svoj blog nie len, že strašne zaujimavý a prepracovaný, ale hlavne neskutočneeee praktickyyy.. väčšinu vecí zvládnu urobiť aj take dve ľavé rúčky,ako mam ja!
Majte pekný pondelok .. a užite si halloweensku noc! :)

S.

3 komentáře:

 1. vynikajuce napady, vdaka za stranky :)

  OdpovědětVymazat
 2. ta to je ake sikovne!super!
  www.cookieswardrobe.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. with the aaa grade replica watches tide, only to lead the trend, whether to enjoy a family or challenge the luxury breitling replica workplace, what you want, you can have what. By Anouk Leber (Anouck Lep re) latest ads featuring replica hermes handbags store deduction, to “manage routine, alone collar extraordinary” as the slogan, and louis vuitton replica handbag fully demonstrated the Audemars Pigeut women’s pursuit of swiss replica watches the spirit of freedom.

  OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)