instagram

pátek 24. února 2012

My first giveaway is just over..

... but someone won! :DD
Okej, môj malý pokusný giveaway je na konci a ja ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili..napísali milé komenty.. a všetko... (ano ano budem dávat vačšie fotky! :D ale upozornujem,že hlavu mám velkú aj normálne :DD )

Rozmýšlala som ako zistit vítaza.. chcela som to urobit naozaj erudovane :DD

Taaakže som povedala S. nech si vyberie číslo do 1 do 22.. a bolo :D toľko moje vyberané praktiky:)

Peťa, už som ti písala mail.. takže sa možeš v najbližších dňoch tešit.. snád si ich uziješ :)

Ostatní, ktorí by mali chuť na niečo malé berlínske .. určite navštívte moju stránku TU..., kde si ich možete kúpiť ( v cene je aj poštovné)


btw. zajtra sa ráno balím a pádim do Mníchova.. Justice a pobaveníčko-Yes! ( možno to prinesie velkú zmenu aj pre môj blog.. vlastný foták:) )
btw.2- v polovici marca na našej stánke nájdete aj veci na predaj.. bude ich pomerne dost a budú aj pribúdať:) takže čeknite..

( od 15.marca tam bude nejaké obrázkové tričko, kvetinové legíny, topánky z HM, cingrlátka, Topshop šaty, River island asimetricke triko, dalšie legíny, nejký Urban outfiters a tak.. vlasten sa mi všetko páči..ale nejak to potrebuje prenechař miesto novým veciam,tak snád si to najde miesto u vás a budete ich tutulkať, prať v rukách, používať super aviváž a zažívať v nich neskutočné zážitky ..budem rada:) 

3 komentáře:

 1. Juchuuu těším se na věcičky!
  Výherci samozřejmě gratuluju, a ty si nejvíc užij Mnichov!:-*

  OdpovědětVymazat
 2. jupíjé! ,)

  ano uži justíciu.

  OdpovědětVymazat
 3. Add to this a buy replica watches pattern and you have a balance of decorative and tasteful that many good watch. Not every woman has a tiny wrist, and even if they do, they are necessarily want a small, dainty watch. As a classic watch, fake hublot has all the right elements applied gold baton hour markers with a double baton set at watches store, classical replica watches track, and slim hands. As a serious piece of horology for ladies, it sized just right considering it a time only piece. The replica watches sale of pearl and gold feminize the dial without getting too precious. The white alligator strap with prong buckle wrap the rolex replica uk up quite nicely. It takes a certain amount of confidence in the product as well the consumer to price the two at essentially the same price point. There are a handful of replica watches uk out there that one can imagine being placed into this category.

  OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)