instagram

pátek 2. března 2012

sooooooo me (sooooo diary)

Kebyže ste Sylvia..Kebyže ste ja, boli by ste asi najskor schyzofrenik..
Ja  a moje zlé ja.. Kedysi som ju volala Edita a presvečovala spolužiakov na základke,že to je moje dvojča..akurát býva u nás v pivnici, vyzerá ako ja..ale nevychádza von  (občas príde do školy za mňa ..a to je vtedy, ked som tak neskutočne zlá)..má zrastené obočie a neviem čo všetko... ..(podla mňa som asi videla nejakú čast v horrorovom vydaniu Simpsonovov :DD)
*prisahám ,že dovtedy som žiadnu skutočnú holku, čo by sa volala Edita nepoznala!.. takisto som tvrdila,že viem hovorit všetkými jazykmi na svete, máme auto na vodu, velkú chodiacu bábiku, moj otec zomrel v druhej svetovej vojne (ehm.. to bolo ešte v školke.. trochu nezrovnalosti s historiou :D) a som prevtelená královna vetra! :DDBohužial z niektorých vecí som nevyrástla..

a robím stále dookola svoje chyby a vymýšlam si veci,ktorým si myslím,že verím..

Potom je pár vecí, ktorým verím naozaj

Verím v lepšie časy..verím,že človek si može byt s niekym súdený- a takisto 100% viem,že ja som toho človeka našla..to čo niekto nenájde celý život..že niečo je silnejšie ako vy.. Takisto však  verím,že robím tie isté chyby,dokým si nenabijem ústa.. nezocelým sa a nevyrastiem.. boli to..ale pak možno príde moje dospelejšie, múdrejšie JA..
vždy to tak býva.. tak už iba na nu počkat aj tento krát.


Moja súčasná lekcia sa volá , váž si čo máš...ja len dúfam,že na to nebude neskoro..

Chcem si vážit večery,ked ma nič netrápi..
vážit si  smiech, drink, zaspávanie , spoločné sprchovanie sa, bozky, dni, noci.. spanie do 12stej..chcem tie obyčajné veci.. a  túžim po nich celým srdcom. Ak by bola moja fiktívna Edita,skutočná, chcela by som ju už nechat v tej pivnici , nech nevylieza preboha a odkázat jej,že mi ničí život!!! :D
Bohužila som to stále len ja.. so svojimi chybami, z ktorých sa musím poučit..

Hlavne :
Verím na šance.. (musím,pretože sa to snažím vydržat sama so sebou.. takže si dávam šancu každý den..:DD)


(okej, mizím z práce a idem na castingy.. jeden na Albert.. ževraj, či sa bojím slonov..ehm?!!?
a pak robit pomocnú kuchárku..ironia,ked človek nevie varit,nie ..?)


3 komentáře:

 1. ja si tiez pripadam nekedy jak taky schizofrenik inak :D jedna dobra-romanticka akokeby polka a druha ´zla´. to sa odraza aj co si obliekam, nekedy su to roztomile bluzocky a svetle farby a opak zase cela cierna s cervenym ruzomm, vyraznejsi make-up a tak no. je to sranda uz minule ma napadol o tom post urobit. super si sa rozpisala ;)

  OdpovědětVymazat
 2. tieto tvoje 'písacie' posty ma strašne bavia Silvi ,)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vazne? ja mam pocit,ze si ich pisem tak sama pre seba..hm.. asi budu bohutial pribudat... zazraky predsa len neexistuju Domi. :/

   Vymazat

you make my day! thanks :)