instagram

úterý 18. listopadu 2014

In love with local icons

Projekt, o ktorom sme písali u nás na Fashion MAP a takisto na WEARE/. Lokálne Ikony. Začalo to všetko iba ako mapovanie lokálnych fabrík v Čechách Veronikou Ruppert z Modeschau a rozrástlo sa to do vyšších sfér. Na MBPFW ( Mercedes Benz Prague Fashion Week) bol oficiálne predstavený prvý výber tých najlepších basic pieces a projekt spolu s Katarínou Král a Veronikou pokračuje ďalej.

Redesignovými vecami, zapájaním výrobní a študentov návrhárstva. Neviem, či budú niečo meniť aj na týchto mega super a mega pohodlných roláčikoch z JITEXU, ktoré sme s holkami fotili práve na náš projekt a pre spomínanú Fashion MAP. Myslím, že v tomto prípade nie je čo. Super materiál a super cena. To chcete! Teda ja rozhodne ;)

Btw. dúfam, že nás bude zachvílku v Jitexových rolákoch behať čo najviac ;)

foto: Aneta Benediktová <3
( rolák: Local Icons, sukňa: H&M, tenisky : Vagabond)

4 komentáře:

 1. Silvia musím povedať že v minulosti ako ryšavka si ma moc nezaujala ale táto farba, dlhý vlas a minimal ti ide veľmi veľmi ! Okrem toho z celej série fotiek ktoré pohltili vaše blogy (trochu ma mrzí že to je všade, stráca to trochu kúzlo a význam) sú tvoje najlepšie. Takže superko superko, všetko myslím dobre tak snaď to nevezmeš zle.

  OdpovědětVymazat
 2. ty jsi ale krásná! a ta bílá ti hrozně sedí...

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, super blog, jsem milovnice a podporovatelka ceske modni sceny, kdepak si koupila rolak od jitexu, tady v brne mam asi tuseni kde sezenu, ale rada bych info i s prahy :)

  OdpovědětVymazat
 4. What people need to Replica handbags know about wearing a fake watch in Hong Kong is that, by nature, these are items that must say something about the wearer. There is almost no tolerance among the educated or successful for crappy timepieces. Shoulder Bag If you wear a watch it should be a good watch, and if you don’t wear a watch you should have a damn good excuse for why.This means Panerai replica watches that people.

  OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)