instagram

čtvrtek 28. dubna 2011

BZ Bday!

Kto nebol v utorok v Lucerne, tak vam poviem, prisiel o poriadnu žúúúúrku, takže nabudúci rok napraviť! (Moja kamoška Vlada sa skrz to ťahala až z Blavy, nakonci večera za mnou prišla,že niekde nechala pohodenú tašku a že nič nemá..prachy, doklady, šminky , blbé..ale stáva sa.)  

Bandzone narodky sú  vlastne už "proslulé". A mám pocit,že za poslednú dobu aj jedna z najväčších a najlepšie urobených party v Prahe. Ja som si to teda poriadne užila. Už o 7večer čakám pred vchodom, na rozdiel od iných ludí sa však dostávam dnu pomerne skoro.. :) Môj S. ma ťahá dole schodami, miestnosť úplne prázdna. Za hodinu tam uz bolo okolo 400 ľudí a do konca noci sa kapacita Lucerny proste naplnila,takže pár "gratulantov", ako napr. speváčka Debbi ostalo vonku.

Bandzone narodky sú tradične aj oslavou Majkláča a S., takže som doniesla pre drahého aj malý darček s ktorým mi pomáhal poklad Lukáš. :)

Photos: Kura beznohy

s Lukášom sme mali pri fotení kopec zábavy. Teda predovšetkým sa dobre bavil on na mne -predpokladám. Vobec som netusila ako mi chce "napchať" tú ružu medzi nohy..(ano ono je to ruža aj ked na tejto fotke to asi tak celkom nevyzerá :) ) Fotografovia občas vidia veci inak. Nakoniec tam držala lepiacou páskou(!!), čo asi neznie niejak vzrušujúco,ale myslím,že sa to docela vydarilo. Hlavne ste mali vidieť výraz S., ked si otvoril darček :DD ( ja som inak hrozná hanblivka :) )


Kedže dorazila aj Verča a moja amazing friend M. ( Kurabeznohy) celý večer bol o to krajší!
Kurabeznohy však všetko fotila,takže zjavne ostane ešte chvílku mysteriozna-ale moc jej dakujem za fotky!! Sorry,ze ich nemám z toho super večera viac,ale proste to bola príliž dobrá párty len na fotenie sa( museli sme si predsa  takisto urobiť čas na Cuba Libre :) )S.

nádherná Verča


v ten večer som okrem iných spoznala takisto dalšiu blogerku Alenku, ktorá je neskutočne krááasna!

:D


4 komentáře:

 1. ziiijes vo svajcii????
  Ci samyyylim???

  OdpovědětVymazat
 2. mě nějak úplně nepochopitelně unikl tenhle příspěvek! :-o
  fotka super! ;)
  teda děkuju, já se pýřím! a nechápu že jsem tě taková celá veselá nevyděsila :D byly jsme tam zkrátka tři největší roštěnky široko daleko! 8-) :D
  a na ty trenky jsem si vzpomněla až když jsem viděla tuhle fotku :D
  jo a ten večer jsem tam ztratila usb, baterie, par kosmetickych blbustek a moji oblibenou tasticku a kdovi co jeste.. :(
  ale přesto se už tak těším na příští bz narozeniny!!! :D

  OdpovědětVymazat
 3. to join the aaa grade replica watches work, thus achieved a certain degree of independence. Therefore, the clock began luxury breitling replica to appear on their wrist, then the first generation of women watch came out. Exhibition replica hermes handbags store for Audemars Pigeut Shanghai new concept boutique this antique female louis vuitton replica handbag form, with 18K white gold case and bracelet, with 24 diamonds, the swiss replica watches perfect combination.

  OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)