instagram

čtvrtek 25. srpna 2011

Baywatch party


Odkedy chodím do práce nemám čas fakt na nič, čo je asi vidieť aj na prispievaní, resp. neprispievaní na môj blog,že ano? Slubujem však, že do budúcnosti sa mienim polepšiť!!!
(Dávam si záväzky :)))

Kedže práca ( v mediálnej agnetúre, kebyže..) je dosť vyčerpávajúca, niekedy som rada, že som rada.. takže aj môj spoločenský život je na bode mrazu! (A to práve ked začalo byť vonku tak kráááasne!)

Pred tým ako som však so vstávaním na určitú nekresťanskú hodinu  a dospeláckym životom plným peňazí  (teda prácou) začala, stihla som doma s drahými urobiť jednu veľmi fajn párty... Myslím, že vzhľadom na to super počasie je docela tématická! Welcome to Baywatch party!!Pameline melony :)
podavali sa aj "hobbyho houbicky" alebo "Mitchove koule"Správny Lifeguard musí byť vždy pripravený- barle ne barle!

3 komentáře:

  1. toto vyzera na skvelú párty ! štýloví:)

    OdpovědětVymazat
  2. Replica Breitling high quality fake watches 01 self-made machine core. Breitling Replica Watches global limited edition fake rolex watches issued only 2000 medals, optional collocation retro stainless steel woven bracelet, or replica womens handbags sale with a hole in the Air Racer air race stainless steel bracelet, cowhide and crocodile replica prada handbag online leather strap. Pure pure Swiss Breitling Replica chronograph replica patek philippe watches watch.

    OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)