instagram

sobota 8. října 2011

Včera Designblok .. dnes to bude trocha HURTS!retiazka

lampa z barbin :)

Včera som si pekne krásne blicla z práce- je to ešte vzrušujúcejšie ako zo školy :) , pospala do 11 a pak vyrazila na Designblok. Ten dominuje takmer vo všetkých free time aktivitách kultúrochtivých ľudí v Prahe. Na to, že sú výstavy otvorené do 9 a vyrazili sme asi o 3 sme toho stihli za deň naozaj veľa... a k pozeraniu by tam toho bolo ešte omnoho viac!


decor "vzuru nohama"


nokia vas zase nabadala aby ste vyrobili novy telefon

a potom ho aj obodovali

apple:)


uprimne, neviem,co to malo byt, ale bolo to super:)


Ak nemáte na zajtra program. tak si urobte , vstupné je 150 korún pre študentov, platí to ako vstup do všetkých objektov a stojí to fakt zato!

sklenikova lampa


meliskyUžite si krásnu sobotu!
Ja ju budem mat nádhernú aj ked bude trochu HURTS!!!!
ak idete na ich koncert tiež , vidíme sa niekde v dave.. ja som potom tá ,ktorá po Theovi hádže spodné prádlo a dáva mu návrhy,aké sa na mladú dámu nepatria :DD

2 komentáře:

  1. Road is located aaa grade replica watches in the Audemars Pigeut boutique in Shanghai, is currently the Audemars luxury breitling replica Pigeut in the new concept boutique Chinese largest. It is located in business replica hermes handbags store district landmark profound history, brand value and avant-garde art fusion louis vuitton replica handbag traditional thought, glows endless vitality. Here an exclusive exhibition swiss replica watches of fourteen .

    OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)