instagram

sobota 29. září 2012

I m growing upTak si chodím po Prahe.. odkedy zháňam nové bývanie, stal sa zo mňa úchyl,šmírujúci za záclony cudzích bytov, obzerajúci si rozloženie nábytku a velkosti izieb. :D


Neznášam telefonovať..ano ano..občas mám vlastnosti 15-tky :D a teraz si vykecávam s realiťákmi jedna radosť. Nenávidím sa dohadovať o prachoch..a učím sa. ha ha.. moje 15 ročné ja by bolo nadšené :DDNachvílku asi v Prahe ostanem. Prečo nie. Nemecké dobrodružstvo bolo skvelé a dlžím vám asi ešte tisíc fotiek..ale mám chuť ostať nejakú dobu na jednom mieste. Mať byt, kamošov, prácu, párty, oblúbený podnik, raz do mesiaca cestovať na Slovensko a raz za mojou Katherinou do Berlína. ( popritom dať pusu Vatimu a pozreť sa , ako je na tom jeho ústup vlasov ako to on nazýva..ale nebránme sa pozrieť pravde do očí a povedť,že to je proste pleš:DD)


Je dôležité aby sa človek cítil dobre. Moc dôležité. Neviem,či aj vy máte posledné obdobie podobné pocity, ale život je desne fascinujúca záležitosť plná la la la vecí, nikdy neviete čo sa stane a kedy a kde a hlavne s kým.  Vtipné na tom je , že  už nemám z toho strach..práve naopak mám pocit,že to budú veľmi štastné roky toto. :)

Pekný víkend!

S.

(zamilovaná do Pinterest-u :D  moj profil nájdete TU )

6 komentářů:

 1. adoptuj si ma! :D

  a ja tiež začínam nadobúdať ten pocit, že mám ako tak život vo vlastných rukách a pod kontrolou a že sa bude formovať tým správnym smerom :)

  OdpovědětVymazat
 2. krásně napsáno!

  viděla jsem tě v pátek v Chapeau, ale pořád jsi byla ve velké skupince lidí, tak jsem tě ani nešla pozdravit.. příště ale už jo!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jeej! nabuduce urcite dojdi za mnou!!!! odozeniem skupinku ;) a rada ta spoznam :)

   Vymazat
 3. Silvi, super napisane! Ja zase planujem coskoro skoncovat s mojim zabhenutym zivotom a spice it up trosinku :-)
  a tak bude aj flat hunt aj job hunt, ale v milovanom B-Stadt ;-)

  drzim place v Prahe!

  OdpovědětVymazat
 4. ja v mojom bratislavskom byte nemám záclony, takže už by som mala zájsť do obchodu a nejaké kúpiť, teda aspoň tu tyč, ktorá ich drží (garníža, to je to slovo!) aby som sa uchránila od zvedvých pohľadov :D

  OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)