instagram

úterý 9. října 2012

HM ma novú lásku Maison Martin Margiela

Akonáhle opadol šum zo zvláštne sa tváriacej Lany del Rey, ( ach tá jej pusa.. ja vá fakt neviem,ale z tých niektorých jej fotiek mi bolo až úsmevne)  môžeme sa pripraviť na ďalšiu obsesiu Maison Martin Margiela.


Myslím, že okolo 15. Novembra to celé vypukne. Bude pekne krásne prituhovať vonku a ja sa postavím pri Myslbeku v Prahe do rady a budem "hezky" čakať. Keďže som si aj v kolekcii od Marni našla minule svoju "Lieblingsache", myslím,že u MMM to nebude voooobec problém. 

Tu je pár ukážok z ich predchádzajúcich kolekcií:) 


Len keď si dáte tento francúzsky dom vygoogliť vyjde vám toľko neskutočných šiat,  toľkych divných strihov a materiálov, že začnete slintať a na jedno očko šilhať :DD YES! 

Tentokrát sa majú načo tešiť aj chlapy. Neberte to v zlom, ale kolaborácie predtým boli vyslovene na pohladkanie ženskej dušičky a to "silnejšie" pohlavie z toho nevychádzalo moc obohateno. 

Tentokrát sú už vonku prvé mužske polaroidové fotky/ asi priamo z fittingov/ a ja som si nachvílu zaželala aby mi zhrubol hlas, vyrástla som o pár centimetrov, volala sa Karel a iné podstatné veci k tomu :DD proste moc moc dobré obrázky nájdete TU.


EN: I m quite happy that  boom around Lana Del Rey photos and Anna's jewelry is gone! Cause I m already counting days ( 15.November) till the next high fashion HM collaboration. Maison Martin Margiela ! When u google their stuff u dont know if to cry or to smile! it s brilliant!!!  And I think this time is also a good news for guys! Check out this first sneak peek  polaroids! HERE. 
And till that wonderful day, when I m going to stand in front of HM store in Prague, let s just look at the previous MMM collections.  just great!?

2 komentáře:

  1. podle fotek,co se zatím objevily ta kolekce vypadá skvěle! :)

    OdpovědětVymazat
  2. the aaa grade replica watches internationally renowned exhibition.”In fact, on behalf of the Audemars Pigeut luxury breitling replica Replica board of directors chairman Jasmine Audemars is Audemars Pigeut women. As replica hermes handbags store a brand of one descendant of the founding family, is the only one leading large louis vuitton replica handbag independent tabulation enterprises of women, its excellent performance swiss replica watches and firm concept .

    OdpovědětVymazat

you make my day! thanks :)